1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Ve karar verildi:Artık 'O' yıldız G.Saray'da ...

Ve karar verildi:Artık 'O' yıldız G.Saray'da ...

Ve karar verildi:Artık 'O' yıldız G.Saray'da ...
A+A-

Prandelli'nin gözbebeği ve prensi Bruma yeni teknik patron Hamza Hamzaoğlu'nun gelmesinden çok memnun olduğunu dile getirdi ve bunun için Galatasaray'da kalma kararını verdi peki nedne buna iten sebepler nelerdir işte geniş detay haberimizde...

Galatasaray'a geldiği günden beri sakatlık nazarından bir türlü kurtulamayan Bruma'dan G.Saray taraftarını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.Lizbon'dan Cİmbom'a transfer olan Bruma G.Saray ile yola devam edeceğini açıkladı.Hele hele Hamza hocanın gelmesiyle özellikle sağ kanatta çok fazlasıyla forma şansı buldu.

Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yeniden çıkışa geçen Bruma, İngiliz kulüplerinin kıskacına girmişti. Geçen sezon sakatlanana kadar Sunderland'ın ilgisi altında olan ve 17 milyon Euro'ya transfer olacağı konuşulan genç futbolcu, yeniden göze girmenin mutluluğunu yaşıyor. Ancak Bruma'nın şu sıralarda Galatasaray'dan ayrılmaya niyeti yok. Yeniden forma şansı bulduğu için çok mutlu olan Portekizli futbolcu, menajerine haber göndererek, "Şu an hiçbir yere gitmek istemiyorum" ifadesini kullandı. Sneijder'in de Bruma'ya, "Burası senin için en iyi yer, bence burada kalmalısın" dediği öğrenildi. Bu sözler de genç oyuncuyu oldukça etkiledi. 

WESLEY SNEIJDER VE BRUMA

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT