1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vatso'dan Vatbo'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Vatso'dan Vatbo'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Vatsodan Vatboya Hayırlı Olsun Ziyareti
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu üyeleri, yeni hizmet binasına taşınan Van Ticaret Borsası'na (VATBO) 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundular. VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Na

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu üyeleri, yeni hizmet binasına taşınan Van Ticaret Borsası'na (VATBO) 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundular.
VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri, VATBO'nun Van-Erciş karayolu üzerinde inşa ettiği ve geçtiğimiz günlerde taşındığı hizmet binasını ziyaret ettiler. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan VATSO heyetini, VATBO Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Irak ile Yönetim Kurulu Başkan vekilleri Faysal Değer ve İbrahim Koyuncu ile Meclis Başkanı Hasan Yergin kapıda karşıladılar.
VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Nadiroğlu, bu tür hizmet binalarının kurulmasının sevindirici olduğunu ifade ederek, "İlimize böyle güzel ve modern bir binaya kazandıran size ve ekibinize teşekkür ederim" dedi.
Gerçekleşen ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Irak ise Nadiroğlu ve ekibine bina ile ilgili bilgi verdi. Yaklaşık 3 bin 700 metrekare alana sahip olan binanın 3 milyon 700 bin liraya mal olduğu ifade eden Irak, Nadiroğlu ve ekibine binayı gezdirerek birimler hakkında bilgi verdi.
(MET-Y)

14.01.2013 15:07:51 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT