1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. VATSO'dan Vanlı Çocukların Eğitimine Katkı

VATSO'dan Vanlı Çocukların Eğitimine Katkı

VATSOdan Vanlı Çocukların Eğitimine Katkı
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu üyeleri, 119 müzisyenin Vanlı öğrenciler için bir televizyon kanalında yayınlanan ‘El Ele’ programına SMS atarak maddi ve manevi destek sundular.


Türkiye’nin 119 ünlü müzisyeni tek yürek olup enstrümanlarıyla Vanlı çocuklar için hazırladıkları ‘El Ele’ programına VATSO’dan da destek geldi. VATSO’nun bugün gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Koplantısı için bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, bir sosyal sorumluluk projesi olan ‘El Ele’ programı için 7733’e boş SMS göndererek bağışta bulundular. Bağışların, Van depreminden dolayı eğitimlerini tamamlayamayan çocukların eğitimlerini tamamlamaları ya da hiç okula başlayamamış çocukların eğitimlerini sağlamayı hedeflendiğini kaydeden VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, programın her bölümünde bir enstrümana yer verildiğini ve bu enstrümanı çalan sanatçıların Vanlı çocuklar için performans sergilediğini kaydetti. Nadiroğlu, herkesin SMS’lerle destek olabileceğini ifade etti.


‘El Ele’ programı 14 Aralık’tan itibaren her Cuma 20.40’ta TRT Müzik’te yayınlanıyor. Destek olmak isteyenler, 7733’e boş mesaj atarak 5 TL yardımda bulunabiliyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT