1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vatbo'dan Emekliye Ayrılan İlk Personele Plaket

Vatbo'dan Emekliye Ayrılan İlk Personele Plaket

Vatbodan Emekliye Ayrılan İlk Personele Plaket
A+A-

Van Ticaret Borsası (VATBO) Meclis Kurulu, emekliye ayrılan Muhasebe Müdürü Fatma Özgüner'e teşekkür plaketi verdi. 2000 yılında işlemlerine başlayan Van Ticaret Borsası'nın kuruluşundan bu yana gö

Van Ticaret Borsası (VATBO) Meclis Kurulu, emekliye ayrılan Muhasebe Müdürü Fatma Özgüner'e teşekkür plaketi verdi.
2000 yılında işlemlerine başlayan Van Ticaret Borsası'nın kuruluşundan bu yana görev yapan Muhasebe Müdürü Fatma Özgüner, 2012 yılı itibariyle emekliye ayrıldı. Borsa Meclis Kurulu'nca alınan karar doğrultusunda Özgüner'e hizmetleri anısına teşekkür plaketi verildi. Van Ticaret Borsası'nın 25 Ocak tarihli meclis toplantısı kapsamında düzenlenen plaket töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Irak, 12 yıllık geçmişi olan Van Ticaret Borsa'nın yürüttüğü projeler ve işlem hacmiyle Türkiye'nin önde gelen borsalarından biri haline geldiğini söyledi. Odanın bugünlere gelinmesinde Fatma Özgüner'in büyük emeğinin bulunduğunu ifade eden Irak, "Fatma Özgüner dürüst ve disiplinli çalışmasıyla örnek bir personel oldu. Borsamızın kuruluşundan bu yana önemli mesafe kat ederek, birçoğu uzun yıllar önce kurulmuş 120 ticaret borsası arasında ilk 20 içine girdik. Fatma Hanım bu başarı hikayesi içinde en fazla emeği olan kişilerden biridir. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz" dedi.
Van Ticaret Borsası'nın emekliye ayrılan ilk personeli olan Fatma Özgüner'e teşekkür plaketi Meclis Başkanı Hasan Yergin tarafından verildi.
(MSA-Y)

28.01.2013 13:20:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT