1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vatandaşlardan Manisa Belediyesi'ne Hizmet Teşekkürü

Vatandaşlardan Manisa Belediyesi'ne Hizmet Teşekkürü

Vatandaşlardan Manisa Belediyesine Hizmet Teşekkürü
A+A-

Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığındaki Manisa Belediyesi'nin kentteki her mahalleye eşit hizmet götürmesinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Ali Balcı, memnuniyetini dile getirmek için Beled

Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığındaki Manisa Belediyesi'nin kentteki her mahalleye eşit hizmet götürmesinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Ali Balcı, memnuniyetini dile getirmek için Belediye Başkan Yardımcısı Cem Çöllü'yü makamında ziyaret etti.
Vatandaşların belediyeye her türlü şikayette bulunabildiği gibi, yapılan hizmetlere karşı teşekkür etmesi gerektiğini söyleyen Ali Balcı, "Bir vatandaş olarak başta Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere, halkımıza hizmet eden tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Allah onlardan bin kat razı olsun. Çünkü Manisa'ya yıllardır yapılmayan alt yapı hizmetleri yaptılar. Belediyeye 300'e yakın araç aldılar. Halk otobüslerini değiştirdiler. Şimdi çoluk çocuk klimalı otobüslerde rahat ediyoruz. Ayrıca 11-12 kat imar vererek bizleri mutlu ettiler. Kaldırımlarımız yenilendi. Özellikle en çok muzdarip olduğumuz konuların başında gelen Güzelyurt Mahallesi'ndeki kuran kursu önündeki kanalizasyonu kaldırdıkları için memnunuz. Şimdi spor aletleri de koydular. Halkımız orada hem spor yapıyor hem de piknik yapabiliyor. Daha ne olsun; belediyemiz bizi kanalizasyondan pisliğinden kurtardı. Tabi hizmetler saymakla bitmez. Kısacası belediyemizin hizmetlerinden memnunuz. Bugün de bu teşekkürümü iletmek için belediyeye geldim. Allah tüm belediye çalışanlarına güç kuvvet versin. Başarılarınızın devamını dilerim" dedi. Belediye Başkan Yardımcısı Cem Çöllü de vatandaşa hizmet için görevde olduklarını belirterek, ziyaretinden dolayı Balcı'ya teşekkür etti.
(YB-ÖND-Y)

25.12.2012 18:06:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT