1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vatandaşlara Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Vatandaşlara Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Vatandaşlara Bilgilendirme Semineri Düzenlendi
A+A-

Salihli Özel Can Hastanesi tarafından düzenlenen soysal sorumluluk seminerleri kapsamında Gölmarmara ilçesinde kulak, burun ve boğaz hastalıkları konuları ele alındı. Gölmarmara Kaymakamlığı, Belediy

Salihli Özel Can Hastanesi tarafından düzenlenen soysal sorumluluk seminerleri kapsamında Gölmarmara ilçesinde kulak, burun ve boğaz hastalıkları konuları ele alındı.
Gölmarmara Kaymakamlığı, Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi katkılarıyla Gölmarmara Kaymakamlık Konferans Salonu'nda düzenlenen seminere Gölmarmara Belediye Başkanı Birol Bak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Dağlalen, Sağlık Grup Başkanı M.Ali Akça ve vatandaşlar katıldı. KBB uzmanı Op. Dr. Kasım Özcan ve Nöroloji Uzmanı Safiye Genç tarafından verilen seminerde Bademcik ve Geniz Eti, Uyku Apnesi, Kulak çınlaması ve horlama, Baş Ağrısı ve Baş Dönmesi gibi konular anlatıldı. Toplantının son bölümünde ise katılımcılar merak ettikleri soruları doktorlara yönelttiler. Yoğun bir katılımın olduğu toplantının sonunda ise Salihli Özel Can Hastanesi Genel Müdürü Ali Erem amaçlarının toplumun doğru bilgilenmesini sağlamak olduğunu belirterek, bu toplantıların devam edeceğini söyledi.
(ES-ERG-Y)

11.02.2013 13:34:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT