1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vatandaşlar Pazardan Memnun

Vatandaşlar Pazardan Memnun

Vatandaşlar Pazardan Memnun
A+A-

Karabük'te vatandaşlar Pazar fiyatlarından memnun olduğunu belirtirken, pazarcı esnafı da fiyatların düşük olduğunu söyledi. Karabük'te vatandaşlar pazar fiyatlarından memnun olduklarını belirterek

Karabük'te vatandaşlar Pazar fiyatlarından memnun olduğunu belirtirken, pazarcı esnafı da fiyatların düşük olduğunu söyledi.
Karabük'te vatandaşlar pazar fiyatlarından memnun olduklarını belirterek, pazardan taze meyve ve sebze aldıklarını söylediler. Kış aylarında genellikle fiyatların artığını kaydeden vatandaşlar, "Kış aylarında genellikle sebze ve meyve fiyatları pahalı olur. Ancak şuan böyle bir durum yok. Fiyatlar çok uygun ve taze meyve sebze alış verişi yapıyoruz" dediler.
Pazarcı esnafı da, fiyatların düşük olduğunu belirterek, vatandaşların ilgisinin yoğun olduğunu söylediler. Pazarcı esnafı, "Pazarda fiyatlar çok uygun. Patates soğan 75 Krş, fiyatlar en fazla 1.50 Krş'tur. Her gün taze ürün satıyoruz. İnsanlarımızda pazar kültürü değişmez. Şuan mevsim şartları da pazarı etkilemedi" dediler.
(ET-ET-Y)

26.01.2013 13:31:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT