1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Varto Hükümet Konağı Fotoğraflarla Süslendi

Varto Hükümet Konağı Fotoğraflarla Süslendi

Varto Hükümet Konağı Fotoğraflarla Süslendi
A+A-

Muş'un Varto Kaymakamı Tahir Şahin, kaymakamlık binasının üç katına Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında kentin doğa fotoğraflarını astırdı. Çeşitli illerde düzenlenen sergi ve yarışmalardan öd

Muş'un Varto Kaymakamı Tahir Şahin, kaymakamlık binasının üç katına Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında kentin doğa fotoğraflarını astırdı.
Çeşitli illerde düzenlenen sergi ve yarışmalardan ödül alan fotoğraf sanatçısı Adem Kapan'dan 23 adet fotoğraf alan Kaymakam Şahin, bunları kaymakamlık hizmet binasının üç katına astırdı. Birçok ülke de fotoğrafları sergilenen ve çeşitli ödüller alan doğa fotoğrafçısı Adem Kapan, "Muş'un ve Varto'nun güzel doğasının yer aldığı fotoğraflarla insanlara azda olsa mutluluk verdiysem dünyanın en mutlu insanı benim" dedi.
Kaymakamlık binasına gelen vatandaşlardan Kemal Işıkbaş ise, "Kaymakamlık binası Adem Kapan'ın fotoğraflarıyla çok güzel ve sıcak bir ortama dönüşmüş durumda. Resmi işlerimi yapmak için geldim, ama sergi gibi bir ortamla karşılaşmak çok güzel bir duygu. İçeri girer girmez insanın içi açılıyor. Kaymakamımız Sayın Tahir Şahin'e teşekkür ederiz. Çünkü kalıcı bir fotoğraf sergisine vesile olmuş" dedi.
(FÇ-MSA-Y)

06.12.2012 14:40:47 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT