1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vanlılar dikkat! ‘1 Alana 1 Bedava’

Vanlılar dikkat! ‘1 Alana 1 Bedava’

Vanlılar dikkat! ‘1 Alana 1 Bedava’
A+A-

Van’da Ramazan ayında her eve bal girmesini hedefleyen Cevher Bal, geleneksel hala getirdiği ‘1 Alana 1 Bedava’ kampanyasına da start verdi.

Ramazan ayı başlamadan bir kampanya başlatan Cevher Bal yetkilileri, bu kampanyanın üzerine yeni bir kampanya daha ekledi.

Halkın bal tüketmesi ve her eve kaliteli balın girmesi için kampanya üzerine kampanya düzenleyen Cevher Bal’ın yeni kampanyası ise ‘1 Alana 1 Bedava’ oldu. Açıklamalarda bulunan Cevher Bal Satış ve Pazarlama Müdürü Mesut Elasan, tek hedefinin bu balın herkese ulaşması olduğunu belirtti.

Zarar boyutunu düşünmediklerini ifade eden Elasan, “Daha önce ‘4 kavanoz bal 100 TL’ şeklinde başlatmış olduğumuz kampanyamız çok büyük ses getirdi ve halen devam etmektedir. Alım gücü düşük olan vatandaşlarımızın da alabilmeleri için ikinci bir kampanyaya start verdik. Bu kampanyamızda ‘1 Alana 1 Bedava’ oldu. Bunun da duyulması ile birlikte ekonomik gücü zayıf olan vatandaşlarımız bal alıp tüketebilecekler. Sadece bu vatandaşlarımız değil, tüm vatandaşlarımız istedikleri kampanyadan faydalanabilecekler. Hangisini seçmek istiyorlarsa onu seçecekler. Başlatmış olduğumuz tüm kampanyalardan vatandaşlarımız hep memnun ayrılmışlardır. İlimizde zor süreçlerden geçiyor. Yaşanan ekonomik krizde bal tüketemeyenlere ulaşmak istiyoruz. Tüm ballarımızda kampanya başlattık. Her yıl olduğu gibi bu yılda halkımızın balsız kalmasını istemedik ve her eve bal girmesini hedefliyoruz” dedi.

3-568.jpg

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

2 Yorum