1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vanlı Turizmcilerin Emıtt Fuarı Hazırlıkları Başladı

Vanlı Turizmcilerin Emıtt Fuarı Hazırlıkları Başladı

Vanlı Turizmcilerin Emıtt Fuarı Hazırlıkları Başladı
A+A-

Vanlı turizmciler, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen 'Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) kenti en iyi şekilde tanıtmak için Vali Yardımcısı Atay

Vanlı turizmciler, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen 'Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) kenti en iyi şekilde tanıtmak için Vali Yardımcısı Atay Uslu'nun başkanlığında bir değerlendirme toplantısı yaptı.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Kantarcıoğlu, TÜRSAB Van İl Temsilcisi Abdullah Tunçdemir ile Urartu Oteli Ön Büro Müdürü Celal Başak ve Rescate Oteli Genel Müdür Yardımcısı Atlar Yıldırı ile seyahat acente temsilcilerinin katıldığı toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. 24-27 Ocak tarihleri arasında TÜYAP'ta 17'ncisi yapılacak olan EMITT Fuarı'na katılacak Vanlı turizmciler hazırlıklarını sürdürüyor. İzmir'de düzenlenen Travel Turkey Fuarı'nda olduğu gibi EMITT Fuarı'nda da uçan balık 'İnci Kefali'nin tanıtımı yapılacak. Güzellik iksiri olan ve birçok deri hastalığına iyi geldiği belirten 'Vangölü' suyundan 10 bin paket dağıtılacak. Fuarda YYÜ Kedievi'nden götürülecek Van Kedisi bulunacak ve Van türkülerini seslendiren 'Van Oturma Gecesi' ekibi canlı performansını sergileyecek.
(MSA-Y)

10.01.2013 16:44:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT