1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vanlı Dev Adamlardan Mardin Zaferi

Vanlı Dev Adamlardan Mardin Zaferi

Vanlı Dev Adamlardan Mardin Zaferi
A+A-

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 1. Grup'ta mücadele eden Van GSİM Gençlik Spor Erkek Basketbol Takımı, Mardin Belediye Gücü Basketbol Takımı'nı kendi evinde 80-67 mağlup ederek liderliğini devam etti

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 1. Grup´ta mücadele eden Van GSİM Gençlik Spor Erkek Basketbol Takımı, Mardin Belediye Gücü Basketbol Takımı´nı kendi evinde 80-67 mağlup ederek liderliğini devam ettirdi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan ve Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 1. Grup´ta mücadele eden Van GSİM Gençlik Spor Erkek Basket Takımı, Van Güzel Sanatlar Lisesi spor salonunda Mardin Belediye Gücü Basketbol Takımı ile karşı karşıya geldi. Van ekibi, Mardin Belediye Gücü Basketbol Takımı´nı 80-67´lık skorla mağlup ederek liderliğini devam ettirdi.
Maçtan sonra bir değerlendirme yapan antrenörler Sedat Baba ve Tezcan Tokcan, "Kendi evimizde 4. maçımızı oynadık. Grubumuzdaki takımlar gerçekten çok zorlu takımlar. Bizler yılmadan mücadelemize devam ederek gruptan en iyi bir şekilde çıkmaya çalışacağız. Önümüzdeki hafta bay geçtikten sonra tekrar kendi evimizde Hakkari Gençlik Basketbol Takımı´nı ağırlayacağız" dedi.
(MSA-Y)

10.12.2012 15:26:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT