1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'ı Emıtt'e Getirdiler

Van'ı Emıtt'e Getirdiler

Vanı Emıtte Getirdiler
A+A-

Bu yıl 17'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Van Urartu Otel, Van ilinin tanıtımını yapmak için stant açtı. Van Urartu Otel Müdürü Celalettin Başak, "Standı

Bu yıl 17'ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Van Urartu Otel, Van ilinin tanıtımını yapmak için stant açtı. Van Urartu Otel Müdürü Celalettin Başak, "Standımız, tam Van'a yakışan bir şekilde dizayn edildi. Gelen her yerli grup da meşhur Van kahvaltımızı tercih ediyor" dedi.
Beylikdüzü TÜYAP'ta kapılarını ziyaretçilerine açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Van Urartu Otel, şehrin tanıtımı için stant açtı. Stantta, ziyaretçilere Van'ın yöresel ve kültürel özellikleri tanıtılıyor.
Van Urartu Otel Müdürü Celalettin Başak, "Standımız, tam Van'a yakışan bir şekilde dizayn edildi. Urartu Otel olarak, yıllardır fuara katılarak ilimizi, otelimizi tanıtıyoruz. Yıllardır şehrin merkezinde hizmet veren bir aile oteli olarak, Türkiye'yi Van'a bekliyoruz. Gelen her yerli grup da meşhur Van kahvaltımızı tercih ediyor" diye konuştu.
(Nİ-ET-OK-Y)

24.01.2013 15:14:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT