1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da 'Yılın Anneleri' seçildi

Van'da 'Yılın Anneleri' seçildi

Van'da 'Yılın Anneleri' seçildi
A+A-

Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk evlerinde çalışan bakım elemanları arasından ‘yılın anneleri’ seçildi.

Çocuk evlerinde kalan büyük yaş grubu çocuklar ve misafirlerin katıldığı programda bir konuşma yapan Çocuk Evleri Müdür Yardımcısı Yıldız Tekin, “Çocuk evlerinde görev yapan bakım elemanlarının görev ve sorumluluklarının çocukların psiko-sosyal gelişimlerinde çok önemli yeri vardır. Çocuklarla en çok vakit geçiren personel olarak bakım elemanlarını çok önemsiyoruz. Bu nedenle de çocuk evlerimizde çalışan bakım elemanları arasında ‘Yılın Anneleri’ni ödüllendirerek bütün bakım elemanlarının çalışma performanslarını arttırmayı amaçladık” dedi.

Çocuklar üzerinde bütün bakım elemanlarının emeklerinin olduğunu vurgulayan Tekin, ayrıca personel ile bir araya gelip moral depolamak istediklerini belirterek, ilk defa düzenledikleri bu programı geleneksel hale getirmek istediklerini sözlerine ekledi.
‘Yılın anneleri’ seçilen personellerin hediye takdiminden sonra canlı müzik eşliğinde eğlenen çocuk evleri personeli, çocuklar ve misafirler stres atarak moral depoladı.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT