1. HABERLER

  2. SPOR

  3. VAN’DA VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU

VAN’DA VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU

VAN’DA VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU
A+A-

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı tarafından voleybol aday hakemlik kursu verildi.


Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanlığı tarafından açılan voleybol aday hakem kursu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Ferdi Sporlar Merkezi’nde verildi. Van'da açılan kursa ilginin oldukça fazla olduğu ve değişik illerden de toplam 60 adayın yer aldığı kursa, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından görevlendirilen iki gözlemci nezaretinde dört gün boyunca teorik ve uygulamalı eğitimler verildi.

Kurs bitiminde değerlendirmede bulunan eğitmen Suat Koçer, Van'da açılan kursa olan yoğun talepten dolayı oldukça mutlu olduklarını, kendilerine gösterilen ilgi ve yakınlıktan dolayı da başta Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir’e ve Voleybol İl Temsilcisi Şerif Dede’ye teşekkür etti.

Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Sinir ise, açılan kursun kentin voleybol hakem ihtiyacını karşılaması açısından çok önemli olduğunu ve voleybol branşına Van’da her geçen gün katılım ve ilginin olduğunu kaydetti.

A+A-

HABERE YORUM KAT