1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. VAN'DA VAILLANT TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

VAN'DA VAILLANT TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

VANDA VAILLANT TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
A+A-

Türkiye’de pazara sunduğu yüksek teknolojili ürünleri ve satış sonrası hizmet kalitesiyle tüketicilerinin beğenisini kazanan Vaillant, Van’daki Tüketici Club üyeleriyle bir araya geldi.


Van’da turistik bir otelde gerçekleşen toplantının açılışında, Vaillant’ın kuruluş ve gelişimini özetleyen özel bir filmin izlenmesinin ardından Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant Group’un tarihçesi, markaları ve dünya genelindeki organizasyonları konusunda bir sunum yaptı. Toplantının devamında Vaillant’ın Türkiye’de 20 yıldır sürdürdüğü başarılı grafik ve Türkiye pazarındaki mevcut konumu hakkında detaylı sunumlar yapıldı. Toplantıda ayrıca, Vaillant Türkiye servis organizasyonu, sadece Vaillant tüketicilerinin üye olabildiği Vaillant Tüketici Club ve Tüketici Şikayet Birimlerinin son bir yılda hayata geçirdikleri aktiviteler hakkında da bilgi verildi.


Sunumların ardından Vaillant yöneticileri, tüketicilerin ürünler ve hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerini dinleyerek yeni hizmetler hakkında onları bilgilendirdi. Tavsiyeleri sonucu ödül almaya hak kazanan Tüketici Club üyeleri de teşekkür plaketleriyle ödüllendirildi.


Vaillant kombi, kazan veya klima kullanan tüm tüketicilerin ücretsiz olarak üye olabildikleri Vaillant Tüketici Club’ün Türkiye genelinde 350 bine aşkın üyesi bulunuyor.

A+A-

HABERE YORUM KAT