1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da Şube Var, Personel Yok!

Van'da Şube Var, Personel Yok!

Van'da Şube Var, Personel Yok!
A+A-

Doğu Anadolu Bölgesinin en önemli finans merkezleri arasında yer alan Van’da faaliyet gösteren bankalarda yeterli ve donanımlı personellerin bulunmaması büyük sıkıntılar yaratıyor.

WanHaber.com - ÖZEL

WanHaber.com’a gelen şikayetlerde başta Akbank Van İpekyolu Şubesi olmak üzere bir çok bankada personel eksikliğinden ve bilgisizliğinden dolayı sorun ve sıkıntıların yaşandığı belirtiliyor. Son olarak 5 Ekim 2015’te Akbank Van İpekyolu Şubesi’ne giden vatandaşlar gişe işlemlerinde yalnızca 1 personelin hizmet verdiğini, bireysel işlemlerde ise hiçbir personelin bulunmadığını iddia etti. Konuyu şube müdürüne aktardıklarında ise Şube Müdürünün şikâyetleri dikkate almadığı gibi üslup dışı ifadelerde bulunduğu belirtildi.


Banka genel müdürlüklerinin ivedilikle konuya el atmalarını isteyen okuyucularımız, personel istihdam edilmeyecek ise yeni şube açmanın hiçbir mantığının bulunmadığını ifade ederek: “Bir Personelle bir şubenin sağlıklı faaliyet göstermesi mümkün değil.  Ya şubelerde personel istihdam edin, ya da kapatın.  Gurur vesilesi olarak halka sunduğunuz şube sayılarız size takdir değil, zarar veriyor.” Şeklinde konuştu.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT

2 Yorum