1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. VAN’DA SELÇUK BALCI COŞKUSU

VAN’DA SELÇUK BALCI COŞKUSU

VAN’DA SELÇUK BALCI COŞKUSU
A+A-

Van’da ikinci kez sahne alan Karadenizli sanatçı Selçuk Balcı, Kürtçe şarkı söyleyerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.


Bir düğün salonunda Keyif Ajans tarafından düzenlenen konsere yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, ünlü sanatçı Selçuk Balcı’nın okuduğu şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi. Horon ve halayın bir arada olduğu geceyi cep telefonlarına kaydeden vatandaşlar, Selçuk Balcı’nın kemençe ile Kürtçe bir şarkı seslendirmesi ise büyük alkış aldı.

Konser sonunda bir açıklama yapan Keyif Ajans yetkilisi Sami Çiçek, yöre halkının Karadeniz müziğini çok sevdiğini ve gelen talepler doğrultusunda ikinci kez Selçuk Balcı konserini düzenlediklerini belirterek, ”Selçuk Balcı, çok sevilen bir sanatçı. Bize gelen yoğun talep üzerine ikinci kez böyle bir organizasyon düzenledik. Konserlerimiz oldukça güzel geçti. Van halkına bu ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Selçuk Balcı konserinin ilde ikinci kez yapılmasının kendilerini memnun ettiğini ifade eden vatandaşlar da, böyle bir organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

A+A-

HABERE YORUM KAT