1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da Modifiyeli Araba Fuarı

Van'da Modifiyeli Araba Fuarı

Van'da Modifiyeli Araba Fuarı
A+A-

Van’da modifiyeli araba tutkunlarının düzenlediği fuar büyük ilgi gördü.

Yalın Çağrı Çalışkan ve Turgay Uray isimli gençler tarafından organize edilen Modifiyeli Araba Fuarı, Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın bahçesinde yapıldı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve birbirinden farklı tarzda modifiye edilen arabalar, ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. 'Vosvos'tan Mercedes'e kadar birçok aracın sergilendiği fuar yoğun ilgi gördü.

Fuarın gün boyu açık kalacağını dile getiren Yalın Çağrı Çalışkan, amaçlarının birlik ve beraberliği sağlayarak bu işi yapanları bir çatı altında toplamak olduğunu söyledi. Şenlik havasında geçen fuarı önümüzdeki yıllarda da yapacaklarını dile getiren Çalışkan, Van’da modifiyeli araçlara ilginin de yoğun olduğunu kaydetti. Modifiye için gerekli parçaları dışarıda temin ettikleri için biraz sıkıntı yaşadıklarını söyleyen Çalışkan, kentteki imkanların kısıtlı olduğunu belirtti.

“Van’da güzel şeyler her zaman oluyor”
Turgay Uray ise, arkadaşlarıyla iyi zaman geçirmek ve birlik beraberliği sağlamak için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyleyerek, "Birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımızı herkese göstermek istiyoruz. Van’da güzel şeyler her zaman oluyor. Kötü şeyler oldukça biz onun üstünü iyi şeylerle kapatmaya çalışıyoruz. Kötü şeylerin inadına biz böyle güzel şeyler yapmalıyız" dedi.

3-782.jpg

4-566.jpg

5-509.jpg

6-324.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT

2 Yorum