1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da Kaybolmuştu; Cansız Bedeni Bulundu

Van'da Kaybolmuştu; Cansız Bedeni Bulundu

Van'da Kaybolmuştu; Cansız Bedeni Bulundu
A+A-

Van'ın Gürpınar İlçesine bağlı Otbiçer Mahallesi'ne ailesiyle beraebr bayram ziyaretine gelen zihinsel engelli Barış Kadıoğlu adındaki 17 yaşındaki zihinsel engelli genç kaybolmuştu. Barış'ın 7 gün sonra cansız bedeni bulundu.

Gürpınar ilçesinde 7 gün önce kayıp olan Barış Kadıoğlu (17) için tüm Otbiçer (Êremêr)  Mahallesi'ndeki yurttaşlar gece gündüz demeden aralıksız Van merkez ve Gürpınar olmak üzere her yerde Barış Kadıoğlu'nu arayıp kendisinde bir haber almaya çalışırken bu gün acı haber geldi. Kadıoğlu'nun cansız bedeni Devlet Su İşlerine (DSİ) ait sulama kanalında bulundu. 

Sabah saatlerinden itibaren kanal ve arklarda arama yapan mahalliler DSİ'ye ait sulama kanalının geçtiği Otbiçer Mahallesin'den Sakalar (Xosp) Mahallesine uzanan kanal güzergahında arama faaliyeti yürütürken; Sakalar Mahallesi'nde Barış Kadıoğlu'nun cansız bedinine ulaştı.
Kadıoğlunun cansız bedenini bulan mahalliler yetkili kurumlara haber vermesi sonucunda olay yeri inceleme ekipleri ve bağlı ekipler olay yerinde incelemelerde bulundu.

Kaynak: vanaktuel

A+A-

HABERE YORUM KAT