1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da İlginç Evlilik Teklifi

Van'da İlginç Evlilik Teklifi

Van'da İlginç Evlilik Teklifi
A+A-

Van’da 7 yıldır beraber olduğu kız arkadaşına ilginç bir evlilik teklifi hazırlayan Yalın Çağrı Çalışkan, “evet” cevabını almasıyla nikah masasına oturdu.


Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr.Fevzi Özgökçe’nin yeğeni olan Mizgin Özgökçe, erkek arkadaşının hazırlamış olduğu ilginç evlilik teklifine “evet” dedi. Tuşba Belediyesi Evlilik Dairesi önünde modifiye araçlar üzerine “benimle evlenir misin?” yazısını harf harf yerleştiren Çalışkan’ın sürprizi karşısında gelin adayı Özgökçe’nin heyecanlanması dikkatlerden kaçmadı. Heyecanını üzerinde atmaya çalışan gelin adayı, erkek arkadaşına sarılarak “evet” dedi. Gelin adayı Mizgin Özgökçe, bir süre modifiye araçların yaptığı drift şovu izledikten sonra evlendirme dairesine giderek oradan resmi nikâhlarını kıydılar. Nikâh masasında konuşan gelin adayı Mizgin Özgökçe, “Böyle bir sürprizi beklemiyordum, çok mutluyum” dedi. 

Evlilik cüzdanını alan gelin adayı, daha sonra damada ait modifiye araca binerek nikâh dairesi bahçesinde bir süre drift şov yaptıktan sonra oradan ayrıldılar.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT