1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van'da Bayram Denetimleri

Van'da Bayram Denetimleri

Van'da Bayram Denetimleri
A+A-

Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştırarak kentte bulunan pasta imalathanelerini denetledi.


Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yaklaşan Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştırarak kentte bulunan pasta imalathanelerini denetledi. Sabah saatlerinde beraberindeki zabıta ekipleri ve gıda mühendisleri ile birlikte kentte bulunan pasta imalathanelerini denetleyen Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri, imalathaneleri tek tek gezerek incelemelerde bulunarak, hijyen ve temizlik denetiminde bulundu.
Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü tarafından yapılan uygulama bayrama kadar devam edecek ve kentte bulunan tatlı, pasta imalathaneleri gıda mühendisleri tarafından kontrol edilecek. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ”Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ekiplerimiz denetimlerini artırarak kentte bulunan tatlı ve pasta imalathanelerini inceleyerek hijyen ve temizlik konusunda bilgilendirmeler yapmıştır. Halkımıza sağlıklı gıdanın ulaşması için ekiplerimiz kent genelinde sürdürdüğü çalışmalara devam edecektir” ifadelerine yer verildi.

A+A-

HABERE YORUM KAT