1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Van TSO'da Yeni Dönem

Van TSO'da Yeni Dönem

Van TSO'da Yeni Dönem
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine daha iyi hizmet vermek için başlattığı çalışmalar kapsamında teknolojik yenilikler sunmaya devam ediyor.

Van Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine daha iyi hizmet vermek için başlattığı çalışmalar kapsamında teknolojik yenilikler sunmaya devam ediyor. Uzun süredir üyelerin internet üzerinden işlem yapılması talebini değerlendiren yönetim kurulu, bu amaçla www.vantso.org.tr  adresinde arayüz değişikliğine giderek online hizmet dönemini başlattı.

Van TSO’nun yenilenen arayüzü ile birlikte üyeler artık e-imzalı online belge talebinde bulunabilecek ve aidat ödemelerini odaya gitmeden kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Sade ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan web sitesinde oda üyeleri online kayıt yaparak Faliyet Belgesi, Oda Sicil Kayıt Sureti başta olmak üzere bir çok belgeyi e-imzalı olarak alabilecek.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, yeniden dizayn edilen Web Sitesini Van TSO Ağustos Ayı Meclis Toplantısında Meclis Üyelerine tanıttı. Üyelerimize  en iyi ve hızlı hizmet vermeyi amaçladıklarını belirterek “Bilgi ve teknolojileri çağında böyle bir hizmeti üyelerimize sunduğumuz için mutluyuz. Göreve başladığımızda üyelerimize verdiğimiz bir sözü yerine getirmiş bulunuyoruz.  Bu dönemde üyelerimize yönelik yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden biri olarak değerlendiriyorum. Kalite Yönetim Sistemi ve Oda Akreditasyon Sistemi açısından Türkiye’deki iyi uygulamalardan biridir.” İfadesini kullandı. 
Web Sitesi üzerindeki bir diğer önemli panel de Üyeler e-fuara firmalarını ücretsiz kayıt yapabilecek, böyle sanal dünyada firmalarının tanıtımını yapabileceklerdir.

3-826.jpg

Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen etkinliklerin yer aldığı etkinlik takvimi ile birlikte üyeler odada gerçekleşen etkinlikler hakkında bilgi sahibi olacak, dilerlerse katılım sağlayabilecekler.

Van TSO web sitesi üzerinden finansmana erişim olanakları,  döviz kurları, kredi notu hesaplama, ya da bankaların kredi olanakları hakkında anında bilgi sahibi olunabilecek. 
www.vantso.org.tr sitesi üzerinden mevcut ve yeni Girişimcilere sağlanan desteklerin tamamına ulaşım, KOSGEB ve diğer fon sağlayıcı kuruluşlara erişim da sağlanabilecek. 
Kent ekonomisi ile sosyal hayatına ilişkin yayınlanan aylık istatistiklere anında erişim, Odaya kayıt yapma, kayıt silme ve diğer tescil işlemlerine ilişkin bilgi ve belgelere erişim ayrıca üye temsilcisine ulaşım gibi birçok kolaylıkla üyelere hizmet verilmeye başlandı. (wanhaber)

4-591.jpg

 

A+A-

HABERE YORUM KAT