1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Van TSO’da “Aile Şirketleri 2023” Zirvesi...

Van TSO’da “Aile Şirketleri 2023” Zirvesi...

Van TSO’da “Aile Şirketleri 2023” Zirvesi...
A+A-

Van Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Türkiye’nin en önemli ekonomi dergileri olarak kabul edilen Capital ve Ekonomist Dergileri iş birliğiyle Van TSO’da Aile Şirketleri 2023 Zirvesi düzenleniyor.

Van Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Türkiye’nin en önemli ekonomi dergileri olarak kabul edilen Capital ve Ekonomist Dergileri iş birliğiyle Van TSO’da Aile Şirketleri 2023 Zirvesi düzenleniyor. 29 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek olan Zirveye Rixos Otelcilik CEO’su Fettah Tamince, Doğtaş Mobilya ve Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Helvacızade Gıda CEO’su Dr.Mevlüt Büyükhelvacıgil, Ernst&Young Vergi Hizmetleri Lideri Erdal Çalıkoğlu katılıyor. Şirket yoneticilerine ve ve aile şirketlerine ait Püf noktalarının paylaşılacağı zirve ayrıca genç girişimcilere de açık olacak. 29 Nisan Çarşamba günü saat 11:00’de başlayacak olan etkinlik Van TSO Erek Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen eğitimler kapsamında gerçekleştirilecek “Aile Şirketleri 2023” Zirvesi bölgemizde yoğun olan aile şirketleri için önemli bir eğitim niteliğindedir. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT