1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van Şoförler ve Otomobilciler Odası'ndan Seminer

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası'ndan Seminer

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası'ndan Seminer
A+A-

Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) tarafından ‘iletişim, halkla ilişkiler ve liderlik’ konulu seminer düzenlendi.


Van Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanlığı binasında verilen ve 5 gün sürecek seminere, yaklaşık 300 üyenin tamamının katılması hedefleniliyor. Seminerle ilgili bir açıklama yapan Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı M. Emin Tuğrul, Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi il ortaklaşa yaptıkları bir proje olduğunu ifade ederek, “Bizim burada ‘Liderlik, Halkla ilişkiler ve İletişim’ konulu bir seminerimiz olacak. Tabi bu seminerimiz de bir hafta sürecek. Leyla Hanım yıllardır seminer veriyor, bu konuda da uzman arkadaşımızla buradaki şoför esnafı arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin bu konuda biraz daha halkla ilişkileri, iletişim konusunda bilgilendirmek için bu projeye başvurduk. Bundan dolayı ABİGEM çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü Avrupa Birliği Projeleri Bağımsız Değerlendiricisi Eğitimci ve Danışman Leyla Özel ise, birinci eğitimlerini ‘halkla ilişkiler, halkla ilişkiler stratejisi’ adı altında vereceklerini ifade ederek, “İkinci eğitim; iletişim, etkili iletişim, beden dili alt başlıkları var tabi. Bir de liderlikle ilgili talep edilen bir eğitim olmuştur. Liderlik doğuştan bir ruh mudur? Sonradan kazanılabilir mi, yönetici ile liderlik arasında fark var mıdır? Gibi alt başlıkları içeren konuları işlemeye çalışacağız” şeklinde konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT