1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Van Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Görev Değişimi

Van Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Görev Değişimi

Van Milli Eğitim Müdürlüğünde Görev Değişimi
A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı'nca Ankara'ya atanan Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, görevini Mucip Kına'ya devretti. Ali İhsan Sayılır, Van Milli Eğitim Müdürlüğü'nde düzenlenen devir teslim

Milli Eğitim Bakanlığı'nca Ankara'ya atanan Van İl Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Sayılır, görevini Mucip Kına'ya devretti.
Ali İhsan Sayılır, Van Milli Eğitim Müdürlüğü'nde düzenlenen devir teslim töreninde, bugün itibarıyla görevinin sona erdiğini belirterek, yerine göreve başlayan Mucip Kına'ya başarılar diledi. İl Milli Eğitim Müdürü Kına, ''Ali İhsan Sayılır'a Van'da yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyorum. Bu bir nöbet değişimidir. Biz de bugün Van'daki nöbetti devir aldık. Bundan sonra Van'ın eğitimine katkı sağlamak için gece gündüz demeden elimizden gelen gayreti sarf ederek çalışacağız. Van önemli bir deprem süreci geçirdi. Bu süreçte Van'daki eğitimde de yoğun bir çalışma temposu ve yeni bir yapılanma var. Eğitimdeki bu yapılanmaya kendimize ait projeleri de katarak Van'ın eğitimine katkı sağlayacağız'' dedi.
(MET-Y)

18.12.2012 16:26:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT