1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Van Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Daire Başkanı Belli Oldu

Van Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Daire Başkanı Belli Oldu

Van Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Daire Başkanı Belli Oldu
A+A-

Van İl Sağlık Müdür Yardımcısı Yaşar Beygo, Sağlık İl Müdürlüğü personeliyle vedalaşarak yeni görev yeri Kamu Hastaneleri Birliği'nde İdari Hizmetler Daire Başkanı olarak atandı.

Van İl Sağlık Müdür Yardımcısı Yaşar Beygo, Kamu Hastaneleri Birliği'nde İdari Hizmetler Daire Başkanı oldu.İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılan ve Van Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Daire Başkanlığı görevine getirilen, Yaşar Beygo, Bu görevin kendisi için büyük bir deneyim olduğunu belirterek Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı ve ekip olarak sağlıktaki kalite çıtasını yükseltmenin gayretinde olacaklarını söyledi.

Yaşar Beygo, “Allah nasip ederse geçmişte birlikte çalıştığımız arkadaşlarla birlikte sağlığı daha ileriye götürmek istiyoruz. Amacımız hizmet Bizim hizmet ettiğimiz kesim insandır. O sebeple yaptığımız hizmetlerde insanların duasını almak isteriz. Birlikte çalışıp sağlığı daha iyi yerlere getirmeyi planlıyoruz” il sağlık müdürlüğü bünyesinde ’de bir ekip çalışması mevcuttu yerime gelecek çalışma arkadaşımda başarılar diliyorum dedi.

İl Sağlık Müdürlüğü çalışanları olarak kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

3 Yorum