1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Van İçin Altın Vakti

Van İçin Altın Vakti

Van İçin Altın Vakti
A+A-

Ziraat Bankası Van Merkez Şubesi, "Altın Vakti" sloganı ile altın toplamaya başlıyor. "Türkiye İçin altın Vakti" sloganı ile Türkiye'de birçok ilde altın toplamaya başlayan Ziraat Bankası, 22 ila 2

Ziraat Bankası Van Merkez Şubesi, "Altın Vakti" sloganı ile altın toplamaya başlıyor.
"Türkiye İçin altın Vakti" sloganı ile Türkiye'de birçok ilde altın toplamaya başlayan Ziraat Bankası, 22 ila 24 Ocak 2013 tarihleri arasında Van'da da altın toplayacak. Altın alımı yapan Ziraat Bankası Van Merkez Şubesi, banka başta olmak üzere birçok noktada broşür ve afişler asarak, altın alımına başladıklarını, vadesiz altın mevduat hesabı açmak için, başvuruda bulunacak müşterilere de her türlü bilgi, güvence ve kolaylığı sağlayacağını duyurdu.
Ziraat Bankası'nın "Türkiye için Altın Vakti" afiş ve broşürlerinde; "Evdeki yastık altı altınlarınızı Ziraat'e getirmenin tam vakti" sloganları yer aldı.

Ziraat Bankası'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Ziraat Bankası'nın altın alımı yapan şubelerine getirin eksperlerce değeri hesaplansın, Ziraat güvencesiyle değerlensin. Masraf alınmayan altın mevduat hesabınızı dilediğiniz zaman nakde çevirebilir, isterseniz vadeli altın mevduat hesabıyla altın katabilirsiniz" denildi.
(ŞAK-Yİ-Y)

21.01.2013 14:17:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT