1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Van Genç Girişimciler İcra Kurulu'ndan Vali Karaloğlu'na Ziyaret

Van Genç Girişimciler İcra Kurulu'ndan Vali Karaloğlu'na Ziyaret

Van Genç Girişimciler İcra Kurulundan Vali Karaloğluna Ziyaret
A+A-

Van Valisi Münir Karaloğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) bünyesindeki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu ve beraberindeki kurul ü

Van Valisi Münir Karaloğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) bünyesindeki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu ve beraberindeki kurul üyelerini makamında kabul etti.
TOBB Van Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu, beraberindeki kurul üyesi ve VATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Fidan ile kurul üyeleri Mehmet Canpolat, Sibel Cacim Saatçioğlu, Devrim Kıran, Necip Oflas, Gökmen Uçar, Sercan Orhun, M. Akif Keleş ve Ahmet Bozkurt ile Vali Karaloğlu'nu ziyaret etti. Van'ın ekonomisiyle ilgili güncel konuların görüşüldüğü ziyarette, Köroğlu depremde gösterdiği başarılı bir kriz yönetimi ve kentin kalkınmasına sunduğu katkıdan dolayı Vali Münir Karaloğlu'na teşekkür etti. Köroğlu, "Van'ın kalkınması ve gelişmesi adına TOBB Van Genç Girişimciler İcra Kurulu, her türlü faaliyete katkı sunacaktır. Sayın Valimizin projelerini yakından takip ediyoruz. Bizler de Van'da girişimci kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmek, girişimcilerin sayısını artırmak ve bu girişimcileri ilimizde harekete geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaloğlu, kentin gelişmesi ve kalkınması adına yapılacak her türlü projeye destek sunacaklarını söyledi.
(MSA-Y)

30.01.2013 15:12:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT