1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Valilikten Kuvvetli Yağış Ve Lodos Uyarısı İzmir

Valilikten Kuvvetli Yağış Ve Lodos Uyarısı İzmir

Valilikten Kuvvetli Yağış Ve Lodos Uyarısı  İzmir
A+A-

İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İzmir'de devam etmekle olan yağışların bugün öğle saatlerinde şiddetini artıracağı ve kuvvetli lodosun etkili olacağı uyarısı yapıldı. İzmir Valiliği İ

İzmir Valiliği tarafından yapılan açıklamada, İzmir'de devam etmekle olan yağışların bugün öğle saatlerinde şiddetini artıracağı ve kuvvetli lodosun etkili olacağı uyarısı yapıldı.
İzmir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada kuvvetli yağış ve lodos uyarısı yapıldı. Valilikten yapılan açıklamada, "Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre İlimizde devam etmekte olan yağışların bugün öğle saatlerinde etkisini artırarak kuvvetli ve zaman zaman fırtına şeklinde esecek lodos ile birlikte gece saatlerine kadar kuvvetli (21-50 kg/m2) ve yerel olarak çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olması beklenmektedir. İlimizde beklenen kuvvetli yağış ve kuvvetli rüzgarın neden olabileceği olumsuzlara karşı (ani sel baskını, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi vb.) tedbirlerin alınması gerekmektedir" denildi.
(EA-ERG-Y)

18.01.2013 13:00:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT