1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Zübeyir Kemelek'in Eşi Zehra Kemelek, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Vali Zübeyir Kemelek'in Eşi Zehra Kemelek, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Vali Zübeyir Kemelekin Eşi Zehra Kemelek, Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi
A+A-

Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. İhramcızâde İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'nde gerçekleştirilen programda Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek'i

Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.
İhramcızâde İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'nde gerçekleştirilen programda Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek'in yanı sıra; Garnizon ve 5. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa İlter 'in eşi Nilüfer İlter, Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün eşi Makbule Ürgüp, Araştırmacı-Yazar Müjgan Üçer ve İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi Müdürü Mehmet Kara ile diğer il protokol üyelerinin eşleri ve huzurevi sakinleri yer aldı.
Vali Zübeyir Kemelek'in eşi Zehra Kemelek, Huzurevinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu. Bayan Kemelek Huzurevinde yaptığı konuşmada; "Yaşlılarımıza olan saygımız ve sevgimiz çok özeldir. Yaşlılarımız bizim için çok değerli, ayrıca devletimiz yaşlılarımızın bakımı ve korunmasına çok önem vermektedir. Devlet olarak yardıma ve tedaviye ihtiyaç duyan yaşlılarımızın her zaman yanındayız. Huzurevi çatısı altında da yaşlılarımızın mutlu bir ortamı paylaşmasından sevinç duyuyorum,çünkü biz ancak yaşlılarımızı mutlu görebiliyorsak mutluyuz. Burada gayet güzel imkânlarla, huzur içerisinde olduğunuzu görmek bizi mutlu ediyor" dedi.
İhramcızâde İsmail Hakkı TOPRAK Huzurevi'nde gerçekleştirilen program,hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
(UY-ZB-Y)

26.01.2013 09:57:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT