1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Zübeyir Kemelek Teşekkür Mesajı Yayımladı

Vali Zübeyir Kemelek Teşekkür Mesajı Yayımladı

Vali Zübeyir Kemelek Teşekkür Mesajı Yayımladı
A+A-

Bir süre önce mide rahatsızlığı nedeniyle Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinde tedavi altına Sivas Valisi Zübeyir Kemelek tedavisinin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı. Val

Bir süre önce mide rahatsızlığı nedeniyle Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinde tedavi altına Sivas Valisi Zübeyir Kemelek tedavisinin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.
Vali Kemelek yayımladığı teşekkür mesajında "Rahatsızlığım nedeniyle hastanede yattığım sürece bizzat ziyaret etmek,çiçek ve mesaj göndermek ,telefonla aramak suretiyle geçmiş olsun dileklerini ileten Milli Savunma Bakanımız İsmet Yılmaz'a,milletvekillerimiz Hilmi Bilgin,Nursune Memecan,Ali Turan ve Malik Ecder Özdemir'e,Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Habib Soluk'a ,bürokratlarımıza,il içinden ve il dışından arayan idarecilerimize,sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine ve Cumhuriyet Üniversitesi rektörü başta olmak üzere Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Gastroenteroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr.Hilmi Ataseven'e ,sağlık personeli çalışanlarına,Sivas basınına ve tüm Sivaslı hemşerilerime teşekkür ederim" dedi.
(UY-AÖ-Y)

24.01.2013 12:54:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT