1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Yılmaz'den Yeni Yıl Mesajı

Vali Yılmaz'den Yeni Yıl Mesajı

Vali Yılmazden Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, "2013'ün, 2012'den daha iyi bir yıl olması, ekonomide, kalkınmada sosyal hayatın her alanında yeni sevinçlerin, yeni başarıların yaşandığı bir sene olması için, her zamanki

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, "2013'ün, 2012'den daha iyi bir yıl olması, ekonomide, kalkınmada sosyal hayatın her alanında yeni sevinçlerin, yeni başarıların yaşandığı bir sene olması için, her zamankinden çok daha fazla gayret sarf edeceğiz" dedi.
Yılmaz yeni yıl nedeniyle yayınladı mesajında şunları aktardı, "Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. 2013'ün, 2012'den daha iyi bir yıl olması, ekonomide, kalkınmada sosyal hayatın her alanında yeni sevinçlerin, yeni başarıların yaşandığı bir sene olması için, her zamankinden çok daha fazla gayret sarf edeceğiz. 2013 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. Özellikle kardeşliğimizi yücelterek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, Kentimizin değişim ve dönüşümünün tamamlanması, Düzce'ye aidiyet duygumuzun yüreğimizde hissedildiği, Kent kültürü değerimizin bütün dinamiklerin önünde olduğunun farkına vararak, vatandaşlarımızın hak ettiği yüksek kaliteli hayat standardına sahip, kalkınmış bir il, halkımız ve kurumlarımızla kenetlenerek, birlikte beraberce el ele, bilinçli bir toplum, etkin, hızlı ve kaliteli kamu yönetimi anlayışı içerisinde kentsel dönüşümünü tamamlayarak; Eğitim, Tarım, Turizm, Ticaret ve Sanayide, bütün sektörlerle beraber ve üniversitemiz ile iş birliği yapılarak 2023 yılı için koyduğumuz hedeflere bir an önce ulaşmada fırsat olmasını diliyorum. Marka Kent Düzce'mizi bölgemizin, Türkiye'nin güçlü kalkınmış bir vilayeti haline getirmeye devam edeceğiz. Yeni umutlarla karşıladığımız 2013 yılının insanlığa barış getirmesini, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesini temenni ediyor, Aziz Düzceli vatandaşlarımızın Yeni Yılını kutlar, saygı ve sevgi ile selamlarım."
(AY)

31.12.2012 16:06:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT