1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Ve Emniyet Müdürü Boks'a Heveslendi

Vali Ve Emniyet Müdürü Boks'a Heveslendi

Vali Ve Emniyet Müdürü Boksa Heveslendi
A+A-

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Kick Boks İl Temsilcisi Murat Akaltun'un davetiyle Şanlıurfa'ya gelen Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, Vali Celalettin Güvenç

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ve Kick Boks İl Temsilcisi Murat Akaltun'un davetiyle Şanlıurfa'ya gelen Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, Vali Celalettin Güvenç ile Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'nu ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, yakın zamanda açılacak olan 5 bin kişilik spor salonunda uluslararası turnuva düzenleyeceklerini ifade ederek, 'Şanlıurfa'da kısa süre zarfında büyük organizasyonlar yapmayı hedefliyoruz. Bunlardan biride yakın zamanda faaliyete geçecek olan 5 bin kişilik spor salonu açılışında düzenleyeceğimiz turnuvadır. Bu turnuva aynı zamanda Kick Boks adına çok katkı sağlayacaktır. İnşallah bundan sonraki süreçte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile devamlı iş birliği yaparak uluslararası birçok kick boks müsabakalarını Şanlıurfa'ya getirmek istiyoruz" dedi.
Vali Celalettin Güvenç, ziyaretten dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Bu ziyaret bizleri onurlandırmıştır. Yapılacak olan bu turnuvanın Şanlıurfamıza çok ciddi katkıları olacaktır. Bunun içinde Şanlıurfa Valiliği olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Bizim tek isteğimiz Şanlıurfalı vatandaşlarımıza spor sevgisini aşılamaktır" şeklinde konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız ise Şanlıurfa'nın, Kapalıspor salonu açılışında yapılacak olan Kick Boks turnuvası ile adını bir kez daha Dünya'ya duyuracağını belirterek, "Kick Boks Federasyon Başkanımız Salim Kayıcı ve İl temsilcimiz Murat Akaltun'a Şanlıurfamıza Uluslararası bir müsabaka getirecekleri için teşekkür ediyorum . Şanlıurfa bu andan itibaren uluslararası spor müsabakalarıyla anılan bir şehir olacaktır. Bu durum hem Şehrimizin ekonomisine hem de tanıtımına çok ciddi katkı yapacaktır.''diye konuştu.
Konuşmaların ardından Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı tarafından Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'e ve Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu'na boks eldivenleri verildi.
(MUD-Y)

18.12.2012 17:29:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT