1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Tuna'dan Yılın Öğretmenine Teşekkür

Vali Tuna'dan Yılın Öğretmenine Teşekkür

Vali Tunadan Yılın Öğretmenine Teşekkür
A+A-

Çanakkale'de yılın öğretmeni seçilen ve Öğretmenler Gününde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüşen Semih Eryamanlı, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti. Çanakkale'nin Biga ilçesine bağ

Çanakkale'de yılın öğretmeni seçilen ve Öğretmenler Gününde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüşen Semih Eryamanlı, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna'yı ziyaret etti.
Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesindeki Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğretmeni Semih Eryamanlı ve basketbol takım kaptanı Lale Elif Yeşil, Vali Güngör Azim Tuna'yı makamında ziyaret etti. Vali Tuna, Çanakkale'yi temsil eden Eryamanlı ve Yeşil'e teşekkür ederek, "İlimizi en güzel şekilde temsil ettiğiniz ve şampiyonluk getirdiğiniz için ayrıca gurur duyduk. Çanakkale'nin sporda daha iyi yerlere geleceğini zaten biliyoruz. Karabiga'da bu başarı elde edildikten sonra ümitleniyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz. Ayrıca siz çalıştırıcısı olarak çocuklarımızı bu seviyelere çıkartıp şampiyonluk kazandırdığınız için teşekkür ediyorum. Hiçbir başarının tesadüf olmadığını, azimle çalışarak nice başarılar yakalandığını günlük hayatımızda çok iyi gözlemleyebiliyoruz. Elbette ki siz saygı değer hocalarımızın bu başarıda rolü çok büyük. İmkânlar bakımından zengin olmasa da çok önemli başarılara imza atan öğrenci ve öğretmenlerimizin bu tarz başarıları örnek teşkil etmektedir. Karabiga'daki minik basketbolcularımızı Türkiye derecesi elde ettikten sonra okullarında ziyaret etmiş ve gözlerindeki parıltı bizler için geleceğe daha güvenle adım atmamızı sağlamıştır. Hem cumhuriyet resepsiyonu hem de 30 Ağustos resepsiyonunda öğrencilerimiz ve başarılı sporcularımızı davet ederek onların da temsilini önemsedim. Çünkü bu tarz başarıların her zaman desteklenmesi lazım" dedi.
Vali Tuna, misafirlerine valilik yayınlarından kitap ve imzaladığı basketbol topunu hediye etti.
(GD-MŞ)

30.11.2012 14:16:56 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT