1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Tekinarslan Tenisçileri Kabul Etti

Vali Tekinarslan Tenisçileri Kabul Etti

Vali Tekinarslan Tenisçileri Kabul Etti
A+A-

"Ağrıdan Avrupa'ya Tenis Kardeşliği" projesi kapsamında İspanya'ya giden Ağrılı tenisçiler, Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan'ı makamında ziyaret etti. Ağrı Tenis ve Yüzme Kulübü Başkanı Kasım Kaya ve

"Ağrıdan Avrupa'ya Tenis Kardeşliği" projesi kapsamında İspanya'ya giden Ağrılı tenisçiler, Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan'ı makamında ziyaret etti.
Ağrı Tenis ve Yüzme Kulübü Başkanı Kasım Kaya ve Tenis Antrenörü Fırat Balkis'in eşlik ettiği tenisçiler, İspanya'ya ait anılarını Vali Tekinarslan'a anlattı. Tenis sporunun Ağrı'da büyük bir ilerleme kaydettiğini belirten Vali Tekinarslan, "Daha da yaygınlaşması ve başarıların elde edilmesi için çok çalışmak gerekiyor. Bu konuda üstümüze düşeni yapacağız. Başta Kasım Bey olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.
Proje hakkında bilgi veren Kaya ise; Türkiye Tenis Kulübü, Marmara Üniversitesi ve Ağrı Tenis ve Yüzme Kulübü'nün ortaklaşa hazırladığı proje kapsamında 7 sporcu ve 1 antrenörün İspanya'nın Barselona ve Bragara tenis akademisinde bir haftalık ders aldıklarını ve bunun kendileri için büyük bir artı olduğunu söyledi. Ziyaret sonrasında Vali Tekinarslan, tenisçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
(AG-MSA-Y)

14.12.2012 15:59:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT