1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Tapsız, İstanbul-kilis Vakfı'nın Genel Kuruluna Katıldı

Vali Tapsız, İstanbul-kilis Vakfı'nın Genel Kuruluna Katıldı

Vali Tapsız, İstanbul-kilis Vakfının Genel Kuruluna Katıldı
A+A-

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İstanbul'da yapılan İstanbul-Kilis Vakfı Genel Kurul Toplantısı'na katıldı. Vali Süleyman Tapsız daha önce Kilis Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri tarafından bizzat, gazete

Kilis Valisi Süleyman Tapsız, İstanbul'da yapılan İstanbul-Kilis Vakfı Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.
Vali Süleyman Tapsız daha önce Kilis Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri tarafından bizzat, gazete köşe yazıları ve telefonla yapılan davetleri kırmayarak, İstanbul'da Kilisliler ile bir araya geldi.
Kilis eski valileri; Güner Özmen ve Aslan Kütükçü, Kilis milletvekilleri Fuat Karakuş ve Ahmet Salih Dal, Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Kilisli devlet sanatçısı Prof. Dr. Alaeddin Yavaşça'nın da davetli bulunduğu İstanbul-Kilis Vakfı Genel Kurulu Toplantısı'nda Vali Tapsız'a plaket takdim edildi.
Kilisli iş adamları ve Kilis dostları ile görüşme imkanı bulan Tapsız, burada yaptığı konuşmada, Kilis'e ve Kilislilere yaptığı hizmetler nedeniyle Kilis Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aktürk ve üyeleri ile Kilisli iş adamlarına teşekkür ederek, hizmetlerinin devamını istedi.
Vali Tapsız, Kilis halkının yardımsever olduğunu ifade ederek, Kilis'te barınan Suriyeliler için iş adamlarının yardımlarını beklediklerini de sözlerine ekledi.
(MAD-MAD-SO-Y)

21.01.2013 16:16:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT