1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Şerif Yılmaz:

Vali Şerif Yılmaz:

Vali Şerif Yılmaz:
A+A-

Vali Şerif Yılmaz, bir sürücü kursunun açılışında yaptığı konuşmasında, "Trafik konusunda biraz eksiğimiz var ki, biraz daha eğitime ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum" dedi. Düzenlenen törene Vali S

Vali Şerif Yılmaz, bir sürücü kursunun açılışında yaptığı konuşmasında, "Trafik konusunda biraz eksiğimiz var ki, biraz daha eğitime ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum" dedi.
Düzenlenen törene Vali Sayın Şerif Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Yavuz, İl Müftüsü Ali Maraşlıgil, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Vali Yılmaz açılışta yaptığı konuşmasında, "Birçok işyeri açılışı yapılıyor. Ancak, bayan arkadaşlarımızın iş hayatında bulunmasının örnek olması açısından burada olmak istedik. Kadınlarımızın iş hayatında ve devlet yönetiminde olmasıyla ilgili pozitif ayrımcılık, Anayasa değişikliği ile hayata geçirildi. Bunun için hepimiz üzerine düşeni yapması gerekir. Bizim biraz daha pozitif ayrımcılık yapacağımızı ifade etmek istiyorum. İnsana saygı olan yerde herkesin hakkına saygı duyulur ve ona bir ayrıcalık tanınır. Trafik konusunda eksiğimiz var ki biraz daha eğitime ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Kurallara riayet etmemiz gerekiyor. Bu kurallar birimiz için değil, belli bir düzen içerisinde bir takım hususlara riayeti gerektiriyor. Sürücü kursumuzun hayırlı olmasını ve belge alan tüm sürücülerimize kazasız yolculuklar diliyorum" dedi.
(AÖ-Y)

07.01.2013 17:52:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT