1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Şahin'den Emniyet Müdürü Bulak Ve 10 Emniyet Personeline Başarı Belgesi Ve Altın Ödülü

Vali Şahin'den Emniyet Müdürü Bulak Ve 10 Emniyet Personeline Başarı Belgesi Ve Altın Ödülü

Vali Şahinden Emniyet Müdürü Bulak Ve 10 Emniyet Personeline Başarı Belgesi Ve Altın Ödülü
A+A-

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ve 10 emniyet personelini Başarı Belgesi ve 1'er altınla ödüllendirdi. İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ilin genelinde vatandaşlarımızın

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ve 10 emniyet personelini Başarı Belgesi ve 1'er altınla ödüllendirdi.
İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak ilin genelinde vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamının sağlanmasında, genel güvenliğe ve asayişe yönelik suç ve suç unsurlarının ortadan kaldırılmasındaki üstün gayreti ve özverili çalışmalarından dolayı Vali Şahin tarafından altın ve Başarı belgesiyle ödüllendirildi. Vali Şahin ayrıca 3. Sınıf Emniyet Müdürü Rıfat Nuran Demir, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Özkan Eroğlu, Emniyet Amiri Sahika Açıkgöz, Komiser Yardımcısı Zülküf Sönmez ve Baş Polis Memuru Yaşar Şirin, Polis Memurları Tuncay Bayır, Recep Atalar, Sefa Altuğ, Selim Öztunç ve Sinan Cörüt, amirlerince verilen görevleri ciddiyet ve sorumluluk anlayışı içerisinde takip ve sonuçlandırmalarda gösterdikleri üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı altın ve Başarı Belgesiyle ödüllendirildi.
(MB-ÖS-Y)

24.01.2013 18:29:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT