1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Öz'den Başarılı Sporculara Altın

Vali Öz'den Başarılı Sporculara Altın

Vali Özden Başarılı Sporculara Altın
A+A-

Amasya Valisi A. Celil Öz, boks ve atletizmde Türkiye dereceleri kazanan sporcuları altınla ödüllendirdi.Yıldız Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Türkiye 2.si olan Yasin Aydın ile Genç Kadın

Amasya Valisi A. Celil Öz, boks ve atletizmde Türkiye dereceleri kazanan sporcuları altınla ödüllendirdi.
Yıldız Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Türkiye 2.si olan Yasin Aydın ile Genç Kadınlar Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 3.sü olan Ayşe Oğuztav'ı makamında kabul eden Vali Öz, başarılarından dolayı kutladı.
Sporun insan hayatındaki önemine dikkat çeken Vali Öz, "Özellikle gençlerimizin spora ilgi duyması ve müsabakalardan dereceyle dönmeleri bizleri memnun ediyor. Bu anlamda başarılı sporcularımızın yetişmesi için gerek spor altyapısına yaptığımız yatırımlarla, gerekse spor kulüplerimize sağladığımız destekle sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyoruz. Bu sporcularımızın yetişmesinde önemli pay sahibi olan antrenörlerine ve ailelerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum" diye konuştu.
Vali Öz, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar ile antrenörlerinin de katıldığı ziyarette başarılı sporculara çeyrek altın hediye etti.
(MÇ-SLH-Y)

06.02.2013 13:35:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT