1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Mutlu'dan Şehit Polisin Ailesine Ziyaret İstanbul

Vali Mutlu'dan Şehit Polisin Ailesine Ziyaret İstanbul

Vali Mutludan Şehit Polisin Ailesine Ziyaret  İstanbul
A+A-

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gaziosmanpaşa'da terörist saldırıda şehit olan polis memuru Mücahit Daşdan'ın ailesini ziyaret etti. Vali Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çap

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Gaziosmanpaşa'da terörist saldırıda şehit olan polis memuru Mücahit Daşdan'ın ailesini ziyaret etti.
Vali Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'la birlikte, şehit polis memuru Mücahit Daşdan'ın Sarıyer'de yaşayan eşi Aydan Daşdan' ziyaret etti. Acılı aileye başsağlığı dileyen Vali Mutlu, "Menfur saldırı sonucu, görevini ifa ederken şehitlik makamı ile şereflenen polis memurumuz Mücahit Daşdan'ın acısı, hepimizi derinden yaralamıştır. Terör örgütünün alçakça saldırılarını şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine, tüm Emniyet camiasına, milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.
Dökülen kanın, verilen canın hesabının mutlaka sorulacağını ifade eden Mutlu, "Bugün İstanbul'da Emniyet Teşkilatı her zamankinden daha güçlüdür, daha kararlıdır ve daha büyük bir mücadelenin içerisinde olacaktır. Aziz şehidim mekanın cennet olsun" diye konuştu.
Vali Mutlu, yaşanan acıları milletçe paylaştıklarını da sözlerine ekledi.
(ÇK-ÖK-Y)

11.02.2013 17:59:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT