1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vali Koçdemir Taburcu Oldu

Vali Koçdemir Taburcu Oldu

Vali Koçdemir Taburcu Oldu
A+A-

Geçirdiği trafik kazası sonrası hastanede tedavi edilen Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir taburcu oldu. 14 Aralık tarihinde 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti çalışmaları için Ankara'ya giden Koçdemir

Geçirdiği trafik kazası sonrası hastanede tedavi edilen Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir taburcu oldu.
14 Aralık tarihinde 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti çalışmaları için Ankara'ya giden Koçdemir, makam aracıyla Eskişehir'e dönerken, şoförü Sedat Erdem'in kullandığı makam aracı aynı yolda seyir halindeki kamyona arkadan çarptı. Kazada Vali Koçdemir'in koruması Şenel Çakır ağır yaralı olarak kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Vali Kadir Koçdemir ise hafif yaralı olarak kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü'nde devam eden tedavisinin ardından dün gece taburcu edildi.
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan taburcu olduğunu duyuran Vali Koçdemir, koruması Şenel Çakır'a rahmet, eşine ve yakınlarına başsağlığı dilerken, ''Kendimi iyi hissediyorum. Bir gün olur biz de gideriz/ kalır dudaklarda şarkımız bizim (Necip Fazıl Kısakürek) derdik, öyleymiş. Dilek ve dualarıyla acımızı paylaşan ve iyileşme gücümüze güç katan herkese gönülden şükranlarımı sunuyorum'' dedi.
(GÖ-MŞ)

17.12.2012 16:13:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT