1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Kızılcık, Koramiral Bostanoğlu'nu Makamında Kabul Etti

Vali Kızılcık, Koramiral Bostanoğlu'nu Makamında Kabul Etti

Vali Kızılcık, Koramiral Bostanoğlunu Makamında Kabul Etti
A+A-

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Kuzey Deniz Saha Komutanı Koramiral Bülent Bostanoğlu'nu makamında kabul etti. Trabzon Deniz Komutanlığı'na denetleme ve incelemelerde bulunmak için gelen Kuzey D

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Kuzey Deniz Saha Komutanı Koramiral Bülent Bostanoğlu'nu makamında kabul etti.
Trabzon Deniz Komutanlığı'na denetleme ve incelemelerde bulunmak için gelen Kuzey Deniz Saha Komutanı Koramiral Bostanoğlu'nu makamında kabul eden Vali Kızılcık, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde ülkenin güvenliği ve birliği için 24 saat görev icra ettiklerini söyledi.
Kızılcık, sözlerine şöyle devam etti:
"Burada özellikle deniz kuvvetlerimizin bir unsurunun bulunması ki inşallah gelecek yılarda daha kalıcı olacaktır, son yıllarda Doğu Karadeniz'in Kafkasların gelişen bölge olması hasebiyle büyük önem arz ediyor. Burada deniz kuvvetlerimizin bulunması bizi her anlamda hem caydırıcılık anlamında hem de güvenlik anlamında kendimizi daha rahat hissetmemize vesile oluyor. Trabzon'a gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten duyduğumuz memnuniyeti Trabzon halkı adına sizlerle paylaşıyorum."
Görüşmelerde Vali Kızılcık, ziyaretin anısına Koramiral Bostanoğlu'na plaket takdim ederken, Bostanoğlu ,se eski Türk ve Osmanlı teknesinin yer aldığı plaketi Vali Kızılcık'a sundu.
(OK-ÖS-Y)

08.01.2013 16:44:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT