1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Kerem Al, Kuşadası Ve Davutlar'da İncelemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, Kuşadası Ve Davutlar'da İncelemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, Kuşadası Ve Davutlarda İncelemelerde Bulundu
A+A-

Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ve Davutlar'da planlaması yapılan gölet yerlerinde incelemelerinde bulundu. Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ve Davutlar'da planlaması yapılan gölet yerlerinde incele

Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ve Davutlar'da planlaması yapılan gölet yerlerinde incelemelerinde bulundu.
Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ve Davutlar'da planlaması yapılan gölet yerlerinde incelemelerinde bulundu. Yetkililerden detaylı bilgi alan Vali Al, çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi. İncelemeleri sırasında Vali Kerem Al'a Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri H.İbrahim Aktemur ve kurum amirleri eşlik etti.
Gölet incelemelerinden sonra Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün'ü makamında ziyaret eden Vali Al, Belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Belediye ziyaretinin ardından bir dizi esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Vali Kerem Al, esnaflarla çay içip, sorunlarını dinledi.
Buradaki ziyaretlerinde Vali Kerem Al'a Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan, Aydın Vergi Dairesi Başkanı Mesut Yılmaz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri H.İbrahim Aktemur eşlik etti.
(MB-İK)

03.01.2013 13:27:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT