1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Kerem Al, İncirliova'da İncelemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, İncirliova'da İncelemelerde Bulundu

Vali Kerem Al, İncirliovada İncelemelerde Bulundu
A+A-

Aydın Valisi Kerem Al, İncirliova'da kurulacak sosyal tesis alanında incelemelerde bulundu. Vali Kerem Al, İncirliova Belediyesi tarafından Devlet Demir Yolları'ndan kiralanan 5 bin 700 metrekare a

Aydın Valisi Kerem Al, İncirliova'da kurulacak sosyal tesis alanında incelemelerde bulundu.
Vali Kerem Al, İncirliova Belediyesi tarafından Devlet Demir Yolları'ndan kiralanan 5 bin 700 metrekare arazi üzerine kurulacak sosyal tesis yerinde incelemelerde bulundu.
İncelemeleri sırasında Vali Kerem Al'a İncirliova Kaymakamı Adem Ünal, Belediye Başkanı Fadime Orbay ve daire amirleri eşlik etti.
apılacak olan sosyal tesis hakkında Vali Kerem Al'a bilgi veren Belediye Başkanı Fadime Orbay, "Yapılacak olan sosyal tesiste yerel yemekler ağırlıklı restoran, dinlenme alanları, oyun parkları, çay bahçesi ve havuz olacak. İncirliova'ya kazandıracağımız bu sosyal tesis yaklaşık bir milyon TL'ye mal olacak. Bu nedenle sizlerden sosyal tesis için maddi anlamda destek istiyorum" dedi.
Vali Kerem Al da, projenin güzel olduğunu belirterek, "Projeniz çok güzel, hayırlı olsun. Biz özel idare olarak size maddi olarak çok az bir katkı sağlayabiliriz" diyerek, proje için TCDD'ye de başvurmalarını önerdi.
(MB-İK)

26.01.2013 12:55:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT