1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Karaloğlu'dan Ankara Ercişliler Derneği'ne Ziyaret

Vali Karaloğlu'dan Ankara Ercişliler Derneği'ne Ziyaret

Vali Karaloğludan Ankara Ercişliler Derneğine Ziyaret
A+A-

Van Valisi Münir Karaloğlu, Ankara Ercişliler Birlik ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek Van milletvekilleriyle birlikte sabah kahvaltısı yaptı. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil

Van Valisi Münir Karaloğlu, Ankara Ercişliler Birlik ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret ederek Van milletvekilleriyle birlikte sabah kahvaltısı yaptı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek'in himayelerinde Ankara'da 'Yeni Van Yeniden Van' isimli fotoğraf sergisi açılışına katılan Vali Karaloğlu, kente dönmeden önce hemşehri derneği olan Ankara Ercişliler Birlik ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. AK Parti Van milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftçi ile birlikte Kızılay'daki dernek binasına gelen Vali Münir Karaloğlu, Dernek Başkanı Zafer İzgi, Erciş eski kaymakamı Ramazan Fani ve İstanbul Van Vakfı Genel Başkanı Müjdat Çelik tarafından karşılandı. İzgi'den derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Karaloğlu, daha sonra milletvekilleri ve dernek yöneticileriyle birlikte kahvaltı yaptı.
(MSA-Y)

16.01.2013 12:43:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT