1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Karaloğlu İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu

Vali Karaloğlu İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu

Vali Karaloğlu İnşaatlarda İncelemelerde Bulundu
A+A-

Van Valisi Münir Karaloğlu, Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü'ne ait deprem konutları ve ek hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu. Yardımcıları Atay Uslu ve Mehmet Yüzer, Tapu kadastro Bö

Van Valisi Münir Karaloğlu, Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü'ne ait deprem konutları ve ek hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Yardımcıları Atay Uslu ve Mehmet Yüzer, Tapu kadastro Bölge Müdürü Cevdet Kılıç ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al tarafından karşılanan Vali Karaloğlu, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek Tapu Kadastro Bölge Müdürü Cevdet Kılıç'tan son durumu hakkında bilgi aldı. Yalı Mahallesi'nde Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan ve 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanma aşamasına gelen 24 adet konut ve hizmet binasının yapı durumunu yerinde gören Vali Karaloğlu, işçilik kalitesini beğendi. Daha sonra İskele Caddesi üzerinde bulunan ve orta hasarlı olduğu için güçlendirmeye alınan Van Merkez Öğretmenevi'nin tadilat çalışmalarını da yerinde inceleyen Karaloğlu, kurum müdürü Cihat Aras'tan bilgi aldı. Öğretmenevindeki çalışmaların hızlandırılması talimatını veren Karaloğlu, daha sonra buradan ayrıldı.
(ATL-MSA-Y)

10.01.2013 16:54:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT