1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. VALİ KARALOĞLU, BAŞKAN KÖROĞLU’NU KABUL ETTİ

VALİ KARALOĞLU, BAŞKAN KÖROĞLU’NU KABUL ETTİ

VALİ KARALOĞLU, BAŞKAN KÖROĞLU’NU KABUL ETTİ
A+A-

Van Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu Doğu Anadolu Bölge Başkanlığı’na yeni seçilen Van Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu\'nu kabul etti.


Geçtiğimiz hafta Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 81 ilin genç girişimciler kurulu başkanlarının katılımıyla gerçekleştirdiği Genç Girişimciler Kurulu Bölge Başkanlığı seçimlerinde en fazla oyu alarak Doğu Anadolu Bölge Başkanlığı’na seçilen Van Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu, ilk ziyaretini Van Valisi Münir Karaloğlu'na yaptı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Karaloğlu, Mahmut Köroğlu’na yeni görevinde başarı dileklerini iletti. Köroğlu da, kendisini kabul eden Vali Münir Karaloğlu’na teşekkür ederek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde çalışmalarını yürütecek olan genç girişimciler oluşumu hakkında bilgi verdi. Hükümetin başlatmış olduğu çözüm sürecinin Türkiye’deki genç girişimcilerin bölgeye yatırım yapma konusunda heyecanlandırdığını kaydeden Köroğlu, bu konuda Van’ın ve bölgenin yatırım potansiyelini anlatmak amacıyla TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve işadamı Ali Sabancı’nın da katılımıyla bir toplantı yapmayı planladıklarını aktararak destek istedi.
Vali Münir Karaloğlu da, Genç Girişimciler Doğu Anadolu Bölge Başkanı Mahmut Köroğlu’na yapılacak toplantı konusunda destek olacağı sözünü verdi.

A+A-

HABERE YORUM KAT