1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali İzzettin Küçük'ten Başsağlığı Mesajı Ersin Turan Karabük

Vali İzzettin Küçük'ten Başsağlığı Mesajı Ersin Turan Karabük

Vali İzzettin Küçükten Başsağlığı Mesajı  Ersin Turan    Karabük
A+A-

Karabük Valisi İzzettin Küçük, geçirdiği hastalık sonucu hayatını kaybeden gazeteci Hakkı Bilgücü, için taziye mesajı yayınladı. Vali İzzettin Küçük, Karabük basın camiasında uzun yıllardır görev y

Karabük Valisi İzzettin Küçük, geçirdiği hastalık sonucu hayatını kaybeden gazeteci Hakkı Bilgücü, için taziye mesajı yayınladı.
Vali İzzettin Küçük, Karabük basın camiasında uzun yıllardır görev yapan ve geçirdiği rahatsızlık sonucu dün hayatını kaybeden gazeteci Hakkı Bilgücü için bir taziye mesajı yayınladı. Başta ailesi ve yakınları olmak üzere basın camiasının acısını paylaştığını ifade eden Vali Küçük, "Karabük basın camiasında 1985 yılından buyana yaklaşık 25 yıldır görev yapan, kişiliği, dürüstlüğü ve mesleğindeki başarısı ile toplumdaki her kesimin takdir ve güvenini kazanmış olan gazeteci Hakkı Bilgücü'nün vefatını üzüntü ile öğrendim. Merhum gazeteci Hakkı Bilgücü'ye Allah'tan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmak üzere tüm basın camiasına başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun" dedi.
(ET-ET-Y)

05.12.2012 15:44:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT