1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali İpek'in Eşi Huzurevindeki Yaşlıları Ziyaret Etti

Vali İpek'in Eşi Huzurevindeki Yaşlıları Ziyaret Etti

Vali İpekin Eşi Huzurevindeki Yaşlıları Ziyaret Etti
A+A-

Vali Hasan İpek'in eşi Gülten İpek, Bayburt merkezde Hayırsever işadamı tarafından yaptırılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne devredilen Memmune Evsen huzurevinde kalan yaşlı vatandaşları z

Vali Hasan İpek'in eşi Gülten İpek, Bayburt merkezde Hayırsever işadamı tarafından yaptırılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne devredilen Memmune Evsen huzurevinde kalan yaşlı vatandaşları ziyaret ederek huzurevinde incelemelerde bulundu.
Beraberinde Vali Yardımcısı Hakan Hakyemez ve İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ile birlikte Huzurevinin yemekhanesi, yatakhanelerini ve dinlenme salonlarını gezen Gülten İpek, huzurevinde ikamet eden yaşlı vatandaşlarda sohbet etti, sorunları dinledi. Herhangi bir sorunlarının olmadığını dile getiren yaşlı vatandaşlar vali eşinin kendilerini ziyaret etmesinden çok memnun oldukların dile getirerek "Hiçbir sıkıntımız ve ihtiyacımız yoktur. Allah devletimizden ve sizden razı olsun" diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Vatandaşlarla sohbetini tamamlayan Gülten İpek toplantı salonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hayrettin Pala'dan huzurevi ve burada ikamet eden vatandaşlar hakkında bilgi aldı.
(YY-AT-Y)

12.02.2013 12:20:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT