1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Güzeloğlu Esnaf Odası Başkanlarıyla Öğle Yemeğinde Buluştu

Vali Güzeloğlu Esnaf Odası Başkanlarıyla Öğle Yemeğinde Buluştu

Vali Güzeloğlu Esnaf Odası Başkanlarıyla Öğle Yemeğinde Buluştu
A+A-

Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin'de bulunan esnaf odası başkanları ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'nde (MESOB) gerçekleştirilen öğle yemeğ

Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin'de bulunan esnaf odası başkanları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'nde (MESOB) gerçekleştirilen öğle yemeğine Vali Güzeloğlu'nun yanı sıra, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hayrettin İmren, Vali Yardımcımız Turgut Serimer, İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz, MESOB Başkanı Talat Dinçer ile MESOB Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
Yemek öncesi konuşan Vali Güzeloğlu, Mersin'in Türkiye'nin esnaf varlığında ve esnafa dayalı örgütsel yapısında çok önemli bir kent olduğunun altını çizerek, "Esnafın talep ve dilekleri halkın arzu ve istekleridir. Dolayısıyla dile getirilen talepleri kamu yönetiminden ayrı düşünme şansımız yok. Söz konusu meselelerde biz aynı kararlılıkla ve aynı samimiyetle sizinle birlikte olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
MESOB Başkanı Talat Dinçer ise kendilerini yalnız bırakmadıkları ve esnafla aynı ekmeği paylaştıkları için Vali Güzeloğlu'na teşekkür ederek, esnafın sorunlarını ve taleplerini dile getirdi.
(KRY-Y)

07.01.2013 14:37:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT